Herečka Miluška Bittnerová (36) vytáhla do boje proti anorexii! Nová šéfka soutěže Miss Junior si totiž moc dobře uvědomuje, jak jsou poruchy příjmu potravy nebezpečné.

"Holky s BMI pod 17,5 do naší soutěže nemůžou. Chci se na to víc zaměřit. Aby věděly, jak se dá poznat, že mají problém. Chceme zdravý holky, nechceme z nich vychovávat modelky anorektičky," svěřila se.

"Pro většinu dívek je to první setkání s takovou soutěží. Hledáme mladé dámy, které mají charisma a dokáží zapůsobit," upřesnila Miluška.

Sama ambice stát se miss nebo modelkou nikdy neměla. "Já rozhodně nemám podváhu, to je evidentní. Mám ráda jídlo a nerada zvracím," usmívá se herečka, která na dětském táboře vyhrála miss, když jí bylo asi dvanáct.

"Maminka mi od dětství říkala: Nikdy nebudeš hezká, ale budeš chytrá. Tak jsem se toho držela a do žádných soutěží se nehrnula," nechala se slyšet Bittnerová, kterou nyní čeká turné po českých městech.

"S Miss Junior od 4. května objíždíme deset velkých měst a čekají nás regionální kola. Snad najdeme další skvělou holku, která si nakonec titul Miss Junior odveze," dodala herečka.

Foto: Archiv