Když jde o nákupy, hrají nesporný prim ženy. Málokterá dáma se obchodům vyhýbá obloukem a pořizování nových kousků oblečení je pro ni nevýslovným utrpením. Není proto divu, že na 5. narozeninách obchodního centra se sešly hlavně slavné ženy.

Nechyběly hlavně tváře televize Prima, na Pankrác se totiž vypravila nejen Mahulena Bočanová, Iva Kubelková, ale i Gábina Partyšová, která Top Star v minulosti také moderovala.

Všechny zmíněné dámy si s módou dost dobře rozumějí a ani tato akce nebyla výjimkou, i když si s ní poradila každá po svém. Jak? To posuďte sami!

Bočanová vsadila na černou, který jí sluší a ona to dobře ví. Možná ale záplavu temné barvy mohla rozbít alespoň jedním, dvěma doplňky, které by černou uniformu rozjasnily.

Iva Kubelková

Usměvavá Iva zvolila o poznání ležérnější, ohrnuté džíny, navíc obnošeného vzhledu, které jsou tuto sezonu in. Eleganci pak zastupují překrásné lodičky a černé sako.

Gábina Partyšová

Partyšová si zřejmě chtěla odpočinout od šatů a podpatků, kterých si při moderování akcí užije ažaž, a proto vytáhla ze skříně kousky, v nichž se cítí pohodlně.

Mahulena Bočanová

Foto: Herminapress.cz