Dávno pryč je doba, kdy angažmá Jiřiny Bohdalové (81) nebo třeba Bolka Polívky (63) znamenalo pro televizní tvůrce jistý zlatý důl.  

Na vlastní kůži se o tom přesvědčili na TV Prima, kde oba populární komiky představili coby hvězdy nových talkshow Polívka na víně a Zrcadlo tvého života. Jenže zmlsané diváky jejich „tlachání‟ vůbec nechytlo!

„Oba pořady mají dost mizernou sledovanost. Například sobotního Polívku sledovalo jen 290 tisíc divákù,‟ nechal se slyšet zdroj z televize. Ale zatímco Bohdalovou a její Zrcadlo už bez náhrady z vysílání stáhli, valašský král se bude kvůli smluvním závazkům na obrazovce objevovat i dál. Pro Polívku, který bojuje s finančními problémy své farmy, je to ale zřejmě jen slabou útěchou.

Bolek Polívka se představí v nové talk show

„Bohdalová už z vysílání byla jednou stažena, ale ani podruhé si nepolepšila, takže ani už natočené díly nepoběží,‟ dodal zdroj. Oba populární herci a baviči by se tak do budoucna měli držet svého kopyta! Například kriminální cyklus Ach, ty vraždy! s Bohdalovou v hlavní roli, který pro Českou televizi režíroval Zdeněk Zelenka, diváci milovali. V roli moderátorky a hostitelky talkshow ale propadla na celé čáře.

Foto: Profimedia.cz a archiv