Před čtyřmi lety se vytvořila skupina hereček, které měly čas na prodloužený výlet, a vzniklo z toho přátelství na celý život. Od prvního výletu do Řecka se Vendula Křížová, Iva Kubelková, Kamila Špráchalová a Pavla Vitázková pravidelně vydávají na Olympskou riviéru.

„Jak říkala první rok Iva Kubelková, že jsme se krásně našly, že jsme tu už někdy musely být třeba dříve jako bohyně, tak teď je jasné, že tak to prostě vážně je. Ta neuvěřitelná náhoda, že všechny máme čas, chuť a že to vždycky vyjde a opět se setkáme…tak to je opravdu něco mezi nebem a zemí a je to báječný,“ libovala si Kamila Špráchalová a dodala, že ji dovolená zde pokaždé neuvěřitelně nabije, poučí a posune.

„To, kde člověk tráví čas, je nejen o krásném místě, kterým bezpochyby Olympská riviéra je, ale je to také o partě, lidech a celkové atmosféře,“ rozplývala se Kubelková a dál plánovala výstup na horu Olymp, kterou se letos rozhodla zdolat.

Nejvíc si klid užívala Pavla Vitázková: „Moc si to tu užívám. Je to neuvěřitelný relax po téměř osmi měsících doma u mimina. Zažívám znovu věci, které už skoro neznám – kávička, moře, možnost se nalíčit, nebýt neustále mezi plínami. Je to pro mě úplně zázrak.“

Dodatečně zde oslavila narozeniny Vendulka Křížová. Dárečky dostala i Kamila Špráchalová, která bude oficiálně slavit až na začátku září. „Jsem ráda, že jsme tu zase všechny pohromadě. Povídáme si, sdílím se svými přáteli jejich radosti i starosti. Ano, i tady se řeší starosti. Ale tady se ty starosti vyřeší, a proto sem jezdíme, protože tady se všechno vyřeší,“ pochvalovala si místní atmosféru Vendula Křížová.

Foto: Karolina Hajková pro CK IRÍNY Tours