Kombinace geometrických prvků, odlišných materiálů a nových detailů vytvářejí originální rovnováhu a nové tvary. Novesta představuje jedinečnou kolekci textilní a celopryžové obuvi z přírodního kaučuku a usně. 

Škála modelů je charakteristická osobitým stylem, který se nevzdává tradice a ikonických modelů, plných futuristických tvarů a stylistických trendů moderního člověka.

Barvy dámské kolekce Exclusive jsou v tónech hnědé, šedivé, vínové a samozřejmě nadčasové černé. Zajímavým detailem gumových holínek je kontrastní podešev v béžové barvě. Zimní gumáky jsou pro vysoký komfort nohou zateplené ekologickou kožešinou. Mladistvá linie trendy kolekce Street se vyznačuje energií, velkou barevností a moderní dynamikou. Kombinace barev, jako je oranžová, modrá, vínová, zelená či slonová kost, vytvářejí zajímavé propojení a rovnováhu. Dámské tenisky, včetně ikonického modelu Star pro zimní období, nabízejí nejrůznější design, nově i ze semišové kůže. V kolekci pro muže převládají světlé zemité barvy.

Foto: Archiv