Zpěvačka Ilona Csáková (43) si splnila hned dva sny! Raduje se z velké rodiny a v neposlední řadě také z domu, v němž je dost místa pro všechny aktivity.

Opustila byt v centru Prahy a postavila si dům v Brně. Není divu. Kvůli nejlepšímu chlapovi (Radek Voneš - pozn. red.) na světě žena udělá téměř cokoliv.

"Když cestuji, tak stejně po celé republice. Brno je fajn, nehledě na to, že tu mám své nejbližší, to je alfa omega všeho," říká úspěšná zpěvačka.

Co se stavby domu týče, mají to u ní v rodině jasně rozdělené. "Kreativcem našeho páru jsem já, zatímco Radek je praktik. Dokáže zrealizovat spoustu věcí, sám třeba vyrobil schody," překvapuje Csáková.

Na nedostatek místa si ve funkcionalistické vilce na okraji jihomoravské metropole nemůže stěžovat. "Naplánovali jsme si, že budeme čtyřčlenná rodina. Hlavně jsem vždycky chtěla velký dům, sama z takového pocházím," vypráví Ilona, která v interiéru vsadila na světlé barvy.

"Trvala jsem na nich, nejlépe na kombinaci bílé s různými barevnými doplňky. I proto tady máme hodně kytek, strašně se mi líbí vzrostlejší rostliny jako juka nebo dracény," pochvaluje si zpěvačka, která se může vyřádit také na rozhlehlé zahradě.

Foto: Lenka Hatašová