Do oblíbeného seriálu Cesty domů nastupuje další postava. Filip Čapka (38) známý například z Dokonalého světa si zahraje volnomyšlenkářského Sváťu Pecha.

Jedna ze scén se natáčela také ve vaně, kdy ho svázaného objeví překvapení Jaryn a Dalibor v podání Radúze Máchy a Igora Chmely.

"Chtěl jsem, aby to vypadalo věrohodně, ale trochu jsem to podcenil a hned napoprvé se té vody nalokal. Voda byla čistá, ale ta vana dost špinavá. Tak jsem si dal panáka slivovice a budu doufat, že nedostanu nějakou střevní virózu," smál se Filip.

V dalším obraze pak točil scénu, v němž se opilý omylem ocitne v sousedním domě. "Opilecké scény jsem dělal jako úplně první. Přesto, že se seriály mám jisté zkušenosti, byl jsem trochu nervózní. Ale taky jsem se těšil, protože hrát podobné obrazy je pro každého herce sousto," nechal se slyšet Čapka s tím, že mu režisér Jiří Adamec nechal volnou ruku.

"Sváťa má být machr, roztomilý průšvihář, kterému všechno prochází, skromný a milý blázen. Žije si na obláčku, životem si zlehka proplouvá, důkladně si ho užívá a vymýšlí různé kraviny," říká o své roli sympatický herec.

capka

Foto: FTV Prima