Topmodelka Karolína Kurková (29), která kývla na pozvání Terezy Maxové a objevila se na pár dní v Praze, všem názorně ukázala, jak se chová světově uznávaná star první velikosti.

Podobně jako JohnTravolta na filmovém festivalu v Karlových Varech i Kurková zanechala v české metropoli ten nejlepší dojem.

Už když před novináře předstoupila na včerejší tiskovce v Buddha Baru, bylo jasné, že to není žádná nafoukaná a zpovykaná hvězdička, která má pocit, že jí svět automaticky leží u nohou a všichni budou skákat, jak ona píská.

Vtipná, pohotová, veselá a otevřená. Přesně taková Kurková, která se v Praze objevuje jen sporadicky, je. Vrcholem pak byl slavnostní večer Nadace Terezy Maxové v Obecním domě, kde byla rodačka z Děčína právem za hvězdu.

Při pohledu na rozesmátou a temperamentní krásku se nejeden host ptal, proč se tak málo českých hvězd, které se celebritami nazývají, chová podobně hvězdně v tom nejlepším slova smyslu.

Tuzemské hvězdičky dostaly od topmodelky, která před dvěma roky svému příteli Archiemu Drury porodila syna Tobina Jacka, tu nejlepší školu. Uvidíme, zda jim to k nečemu bude.

Foto: Herminapress.cz