Národní divadlo bylo na nohou! Dlouhotrvajícím potleskem vestoje přivítali hosté Josefa Somra (79) při předávání Cen Thálie, kde převzal cenu za činoherní mistrovství.

"Je to dárek k mým nedožitým osmdesátinám, které oslavím zhruba za čtrnáct dní. Vážím si toho a děkuji všem kolegům z kumštu, s nimiž jsem mohl pracovat," nechal se slyšet dojatý herec.

"Je to trochu náhoda, že jsem se stal hercem, ale díky ní jsem prožil život, který byl nádherný. Většinou, i když byly i horší chvilky, ale to k životu patří," zhodnotil.

"A co dál? Ne, už žádné velké projekty nechystám. Účinkuji v rozhlase a ve Viole, na jeviště už ale nemyslím. Byly to skvělé časy, jsou pryč a mám jen krásné vzpomínky," dodal Somr.

Ivan Vyskočil sice cenu nedostal, na naládě mu to ale neubralo. Vrátil se totiž ke své mladé přítelkyni Romaně. "Měli jsme nedávno trochu větší krizi, po níž následovala pauza. Rozešli jsme se a snažili žít nějak jinak," překvapil.

"Bohužel, nebo bohudík, nešlo to, ale určitě nám to přišlo oběma vhod. Uvědomili jsme si, že je to životní vztah a že nemůžeme být jeden bez druhého," nechal se slyšet.

Svou lásku, mladoboleslavského divadelníka Pavla Kheka přivedla i herečka Veronika Kubařová, která dříve chodila se známým režisérem Karlem Janákem.

Foto: Herminapress.cz