Vítězství na celosvětové kadeřnické soutěži v Londýně Royal Albert Hall Alternative Visionary Awards získala před několika dny Misha Čadková z pražského salonu Misha Hair! 

Misha je vůbec první Češka a dokonce i první kadeřnice ze střední Evropy, která tento titul vyhrála. Dokázala zvítězit nad 25 finalisty z celého světa. V souvislosti s tímto výjimečným úspěchem jsme položili Mishe Čadkové několik otázek:

Se kterou kolekcí jsi v Londýně soutěžila? Kolekce se jmenuje Enigma. Toto téma bylo stejné pro všechny soutěžící. Při vymýšlení celkového stylingu jsem spolupracovala s módní návrhářkou Petiou, která vytvořila svou vlastní značku Abele. Spolupracovalo se nám skvěle! Jsem opravdu ráda, že Petia byla součástí našeho týmu.

Jak dlouho jsi tvořila vítězný účes a jak bys ho popsala? S celkovým stylingem včetně práce vizážistky to trvalo 4,5 hodiny, nicméně práce na finálním looku zabrala vlastně téměř celý den. Účes jsem tvořila v souvislosti s tématem. Snažila jsem se vyjádřit, co pro mě slovo Enigma znamená. Vnímám ho jako označení pro zvláštní éterickou podivnou bytost, která se pohybuje na hraně mezi životem a smrtí.

Co se ti honilo hlavou bezprostředně po vyhlášení výsledků? Velké nadšení! Vůbec jsem tomu nevěřila, když vyhlásili mé jméno! Tento pocit mě pak doprovázel celý následující týden. Je to pro mě opravdu velká čest a moc si vážím toho, ze si mezinárodní porota v Londýně všimla práce týmu z Čech.

Máš malou dcerku, ale částečně už pracuješ. Jak se ti daří propojit svůj pracovní a osobní život? Snažím se to zvládat co nejlépe. Mám naštěstí kolem sebe lidi, kteří  mi pomáhají a vytvářejí dobré podmínky jak pro mou práci, tak i pro osobní život.

Foto: Archiv