Její loňské vítězství je významným milníkem v bezmála desetileté historii České Miss. Gabriela Kratochvílová (23) zabodovala i s krátkými vlasy!

Účes ale samozřejmě nebyl tím jediným, čím usměvavá kráska z Vysočiny u poroty a diváků zabodovala. "Soutěž byla, je a bude pro mě velkou výzvou a příležitostí. Získala jsem hodně zkušeností a zkusila jsem si opravdu mnoho nového," nechala se slyšet.

"Není to ještě zdaleka rok, co jsem vyhrála a stihla jsem si zkusit, jaké to je být tváří kampaně známé módní návrhářky Beaty Rajské, projít se po mole po boku úspěšných modelek, poznat tolik krásných míst a lidí, zúčastnit se několika charitativních akcí nebo sportovat pro dobrou věc," pokračuje Kratochvílová.

Za svůj největší úspěch považuje fakt, že dostala šanci si zahrát hlavní ženskou roli ve filmu Bony a klid II. "Mám před sebou závěrečný rok studia a zároveň z části pracuji jako modelka a herečka, jsem víc než spokojená," dodává Gábina, které si vyhnula "missí nemoc" v podobě rozchodu s partnerem.

"Žiju v Praze s přítelem Filipem Laškem," usmívá se úřadující královna krásy, která už 29. března předá korunku další vítězce.

Foto: Herminapress.cz a Jan Tůma pro Českou Miss