Devět Českých Miss se poprvé v historii soutěže sešlo společně v ateliéru, aby nafotily kampaň na velké finále jubilejního 10. ročníku. Devět královen krásy pózovalo před objektivem renomovaného fotografa Jana Tůmy.

"S Českou Miss spolupracuji od začátku a všechny dívky jsem fotil, znám je od jejich prvních krůčků po zvolení, některé ještě z focení v rámci semifinále a soustředění. Je úžasné sledovat, jak od vítězství ještě zkrásněly, rozkvetly, jsou z nich sebevědomé, úspěšné mladé ženy," pochvaloval si.

"A i když už jsou z některých maminky, na kráse jim to neubralo, ba naopak," nechal se slyšet Tůma. "Už za sebou máme focení i letošních finalistek a jsem upřímně zvědavý, která se stane tou desátou královnou krásy," dodal.

Sladit termíny všech devíti vítězek nebylo vzhledem k jejich pracovním povinnostem vůbec jednoduché. Nejmladším členem týmu se tak stala malá Anetka čerstvé maminky Ivety Lutovské Vítové a nakonec se dokonce podařilo, aby se s Českými Miss vyfotila i ředitelka soutěže Michaela Maláčová, která přijela dívky pozdravit.

Na půvabně odvážnou fotografii, která vznikla pro jarní finálovou kampaň si ale ještě chvíli počkáme. Ta bude odstartována v březnu a vyvrcholí slavnostním galavečerem na obrazovce televize Prima, kde diváci zvolí desátou Českou Miss.

Foto: Herminapress.cz