I když už jsou všechny finalistky České Miss 2014 zpátky ve vlasti, krátce před odletem z ostrova Mauricius měly pořádně nahnáno. Blížil se totiž tropický cyklón!

Není divu, že měly strach i ty, kterým jinak létání nedělá problémy. Vše naštěstí dobře dopadlo a děvčata v pořádku dosedla na Letišti Václava Havla v Praze a plny dojmů se rozjely za svými rodinami.

Během čtrnáctidenního soustředění toho stihly víc než dost. Čekal je nejeden adrenalinový zážitek v podobě jízdě na laně, dobývání ananasů nebo třeba potápění.

"Šnorchlování je fajn, ale scooby scooter byl úžasný zážitek. Takové retro sci-fi typu James Bond. Sedíte ve dvou na skútru a hlavu máte ve vzduchové bublině. Když se ponořujete, je těžké uvěřit, že vám do bubliny voda nenateče," podělila se o své dojmy soutěžící s číslem 4, Kristýna Svobodová.

Jízdu na motorovém člunu si zase užila Kamila Bezpalcová s číslem 9. "Viděla jsem ostrov z úplně jiného pohledu, bylo to úžasné. Při cestě zpátky se řidič rozhodl zvednout nám adrenalin – vybíral zatáčky tak, že jsme si mohly sáhnout na  hladinu a v plné rychlosti speed boat spíš letěla," nechala se slyšet.

I ona pak s dalšími dívkami ochutnala místní rum, s jehož výrobou se seznámily v jedné z továren. Osvojily si i proces produkce pravého čaje a měly tu možnost oslavit příchod nového čínského roku. Už 29. března se na Primě dozvíte, kterou dívku zvolí diváci 10. Českou Miss.

Foto: Herminapress.cz