Zpěvák Karel Gott (74) je velkým obdivovatelem ženské krásy. Na oslavě 10. narozenin České Miss proto nemohl chybět!

Mistr se navíc ujal role kmotra fotografické knihy 10 let České Miss, která proběhla v baru Cloud 9 v hotelu Hilton. "Kdyby mi někdo řekl před deseti lety, že dnes budeme s Karlem Gottem křtít knížku fotografií, mapující historii České Miss, asi bych se hodně smála," nechala se slyšet ředitelka soutěže Michaela Maláčová.

"Ale ta chvíle je tady a je neuvěřitelné podívat se zpět, zalistovat si deseti ročníky, připomenout si příběhy dívek, všechny osobnosti, které s Českou Miss spolupracovaly, co nám všem vlastně soutěž dala, co jsme za ta léta prožili," řekla.

"Do finále zbývá jen pár dní, takže na místě není nostalgie, ale čas slavit a především zvolit desátou Českou Miss. Věřím, že to bude výjimečný večer, bude se na co dívat a diváci oslaví narozeniny s námi," dodala na adresu sobotního finále, které připadá na 29. března.

Kromě Gotta přišli České Miss popřát také Marie Rottrová, Iva Kubelková, Beata Rajská nebo Peter Nagy. "Na jaře kvete všechno do krásy. A dívky obzvlášť. Přeju vám pěknou úrodu," nechal se slyšet slovenský zpěvák.

Foto: Herminapress.cz