Úřadující Česká Miss World Lucie Kovandová (19) je bezesporu krásná mladá dáma, vždyť na to má i "papír". K dokonalosti už jí scházel jen krůček, který udělala docela nedávno.

"Odstávající uši jsem se časem naučila maskovat a skrývat, ale upřímně jsem si tento drobný zákrok přála už dlouho. I když mí blízcí tvrdili, že to nepotřebuji, jde o můj pocit," nechala se slyšet kráska.

"Už nechci uši skrývat a přitom se chci cítit sebejistě. I když mi na přehlídce nebo na světové soutěži Miss World vyčešou drdol, budu v pohodě," těší se Lucie.

kovandova1

"Zpočátku jsem měla ze zákroku strach, ale již během konzultace s doktorem Karlem Urbanem jsem se uklidnila a nakonec šlo všechno tak rychle a hladce, že jsem opravdu mile překvapená a strašně šťastná, že jsem se k tomu odhodlala," dodala Kovandová, která se už nemůže dočkat, až si bez ostychu udělá obyčejný culík.

Lucie se v září chystá do Indonésie na celosvětovou soutěž krásy Miss World, takže teď kromě plastické operace a rekonvalescence, musí stihnout vypilovat angličtinu, vybrat s módní návrhářkou kolekci oblečení, kterou si s sebou na soutěž vezme a natočit svůj úvodní medailonek, se kterým se bude na soutěži prezentovat.

Kovandova3

Foto: ESThÉ