Úřadující Česká Miss World Tereza Skoumalová (23) se nezdá! Když na to přijde, umí se pořádně odvázat. Na tanečním parketu nemá konkurenci.

"Dnes jsem tancovala po několika letech opět před lidmi a byl to zvláštní pocit. Na začátku hrozná nervozita a strach, že už to možná neumím," nechala se slyšet Tereza, kterou jsme s jejím tanečním partnerem Martinem zastihli na pražské Grébovce.

"Ale hned jak jsme začali tancovat, to všechno zmizelo a začala jsem si ten pohyb a atmosféru strašně užívat," prozradila. K tanci se dostala přibližně v šesti letech, kdy šlo spíše o tanečky a pohybová cvičení pro děti v ostravském domě dětí a mládeže.

Tam si ji vyhlédl trenér a začala tancovat v páru v kategorii děti, kde se tančil standard a latina dohromady.

"Malé úspěchy na našich tuzemských soutěžích jsem měla. Druhé, třetí místo, občas to první, ale největší počet mám asi čtvrtých míst. V těch jsme vynikali a dost často končili pod stupni vítězů," zavzpomínala.

"Za svůj největší úspěch považuji postup do semifinále na Mistrovství ČR družstev, kam jsme se dokázali probojovat jako malý a ne moc známý taneční klub. A tenkrát jsme si to strašně užili, jelikož jsme tam byli jako tým," dodala Skoumalová.

Foto: Herminapress.cz