Úspěch Milana Šteindlera (56) v roli zšenštilého školníka v seriálu Gympl mu zřejmě vynesl další parádní roli! Po prázdninách se totiž představí jako Jarmila Beranová z Kročehlav u Kladna v sitcomu PanMáma.

"Vyzkoušeli jsme celou řadu herců. Dlouho se ho nedařilo najít, chtěli jsme, aby postavě vdechl něco ze sebe. Poté, co jsme pozvali Milana Šteindlera, se to konečně povedlo," oddechli si tvůrci pořadu.

Diváci se mají rozhodně na co těšit. Šedesátiletá vdova Beranová je matkou pěti dětí a vede svou domácnost pomocí ostrého jazyka a chování řeznického psa. Středobodem života jsou právě její potomci, jejichž pokročilý věk si stěží uvědomuje. "Snaží se řidit jejich životy ocelovou pěstí matky pluku jako za starých časů," dodávají tvůrci.

Kromě Šteindlera se v sitcomu představí také Jakub Žáček, Martin Sobotka, Vanda Hybnerová, Roman Štabrňák nebo Valerie Zawadská a Berenika Kohoutová.

Až čas ukáže, zda známý herec v nestradiční roli zaujme stejně jako třeba Robin Williams v hollywoodském trháku Mrs. Doubtfire, kde ztvárnil milujícího otce, který se kvůli kontaktu se svými dětmi převléká za starou chůvu.

PanMama_Steindler

Foto: Nova