Už brzy spatří světlo televizního světa nový český sitcom Marta a Věra. Zazáří Pavel Liška (43) nebo Bára Poláková (30) či starší dcera Ivy Janžurové Sabina Remundová (41)?!

"Byla to docela honička. Normálně nemusím biflovat texty, jde mi to samo. Teď se točilo osm dílů v rychlém sledu, takže jsem musel pořádně zabrat. Ale bavilo mě to. Navíc jsem měl skvělé podřízené, takže u mne spokojenost," nechal se slyšet  Liška.

Ten si zahrál všehoschopného šéfa slevového portálu Leeevně.cz Broučka, který provokuje nejen vzhledem, ale i svým šikanováním a šmírováním dvojice podřízených dam.

"Zkušenosti ze slevového portálu mám, koupila jsem si na jednom boty na jiném cédéčko, takže jsem zhruba věděla, do čeho jdu. Ale teď, po zkušenostech z realizace seriálu, musím konstatovat, že opravdu hodně zhruba," nechala se slyšet Poláková.

"Já jsem v něm, na rozdíl od reality, taková naivka plná iluzí, která věří, že dělá smysluplnou práci. Občas ovšem trošku nebo trošku víc narazí," dodala seriálová Věra.

"V sitcomu jsem pragmatik, taková ženská od rány, opak Marty. Díky životním zkušenostem nedisponuji iluzemi, zato ráda improvizuji. Osobně jsem zatím příliš komediálních rolí nehrála, tahle mi všechno vynahradila," řekla ke své roli Remundová.

Jak jejich snažení pod režijním vedením Petra Kolečka dopadlo, uvidíme už 31. března, tak se nechme překvapit.

Foto: Herminapress.cz