Zatímco ceny si na letošním Českém slavíku odnesly stálice českého hudebního nebe, na poli módním nebyla nouze o nejrůznější překvapení!

Málokdo zprvu poznal zpěvačku Markétu Konvičkovou (19), která nějaké to kilo zhubla a hlavně zvolila vskutku netradiční model, kterým by jistě vzali zavděk tvůrci filmového Harry Pottera nebo jiného pohádkového příběhu.

I když v tom případě by asi kostymérky musely trochu zapošít odvážný rozparek. Zato klobouk, ten by mladý čaroděj jistě bral všemi deseti.

Nezklamala ani temperamentní Ewa Farna (20), která se sice na předním pozicích neumístila, na náladě jí to ale neubralo. Představila novou píseň a na pódium vtrhla jako uragán.

Zvolila ale dost nešťastný model, který zbytečně upozornil na nedostatky její postavy, kterou navíc dost zdeformoval.

Markéta Konvičková s doprovodem

Velmi vtipně se s garderóbou vypořádala "přihlouplá blondýna" Nicky Tučková v podání Táni Malíkové. Tygrované ponožky do lodiček, volánová sukně a plyšová liška, která jistě pamatuje i její povinnou školní docházku, to byl její outfit na slavnostní večer.

Ewa Farna

"Chtěla jsem si vzít něco, co na první pohled upoutá a myslím, že se to docela povedlo, ne?" smála se na večírku v hotelu Ambassador. Kdo by si myslel, že snad kopíruje Ivu Pazderkovou, byl na velkém omylu. Tučková jde vlastní cestou a kdo ví, možná bude už brzy slavnější!

Nicky Tučková

Foto: Herminapress.cz