Tři produkty péče o pleť se zaměřují na to nejzákladnější: potřebu respektovat přirozené rytmy. Tempo současného moderního života bohužel nedává pleti možnost odpočinku a postupně způsobuje, že biologické rytmy v pokožce jsou takříkajíc „rozhozené“.

Proto Chanel vytvořil novou filozofii péče o pleť na základě tří produků: Le Jour de Chanel, La Nuit de Chanel a Le Weekend de Chanel.

Jde o tři univerzální produkty, které doplní jakoukoliv běžnou péči o pleť a snadno se zařadí do kosmetického rituálu každé ženy, nezávisle na jejím věku.

Le Jour de Chanel restartuje pleť. Úkolem tohoto produktu je mimo jiné pomoci pokožce poradit si se stresem. Obsahuje jasmínový extrakt pro energii a kyselinu salicylovou pro zářivost. (2180 Kč)

La Nuit de Chanel dobije baterky. Tento přípravek je doslova ódou na regeneraci pleti. Extrakt z kadidla zajistí maximální zklidnění a zapouzdřená kyselina hyaluronová efektivně vyplní a vypne pleť. (2180 Kč)

Le Weekend de Chanel pomůže vaší pleti relaxovat. Jde o jemnou čistící kúru, která pleť připraví, aby bez potíží zvládla další týdenní cyklus. (2620 Kč)

Tohle vysoce výkonné trio vám dokáže, že vaše pleť může vypadat jako po dlouhodobém a intenzivním odpočinku v lázních!

Foto: Archiv