Herečka Kristin Davis (48), představitelka akurátní Charlotty ze seriálu Sex ve městě, se stala tváří linky British Airways z Londýna do Singapuru.

Kvůli pracovním povinnostem se velmi často pohybuje po celém světě. Mezi její oblíbené destinace patří právě Singapur a také Londýn, kde v současné době zkouší na West Endu roli Beth Gallagherové v divadelní inscenaci Osudová přitažlivost.

"Často pracovně cestuji, takže oceňuji vysoký standard služeb a jedinečný styl, pro které jsou British Airways známé po celém světě," pochvaluje si Davis, která v kampani vystřídala svou kolegyni Kim Cattrall známou jako Samantha.

"Na lince z Londýna do Singapuru působí British Airways již 80 let a podle mě neexistuje lepší způsob, jak letět na Dálný Východ, než právě na palubě jejich nového Airbusu A380," dodala herečka.

Na palubě letadla se Kristin ocitá velmi často také díky svým charitativním povinnostem. Již několik let totiž působí jako velvyslankyně Oxfan – mezinárodní charitativní organizace zaměřené na odstranění chudoby a nespravedlnosti ve světě.

Foto: Archiv