Pokud toužíte po relaxu a navíc se vám líbí africké umění, pak se určitě rozjeďte do Resortu Svatá Kateřina, kde znají recept na dokonalý odpočinek a navíc tam právě probíhá výstava afrických soch ze Zimbabwe.

Výstava byla otevřena na konci května, právě na Mezinárodní den Afriky a potrvá až do konce října. Souběžně byla v prostorách restaurace Voda zahájena výstava obrazů akademické malířky Ivany Svobodové. Krása a pohoda je přítomna všude a hosté mají nyní navíc i potěšení z vystavených uměleckých výtvorů.

Sochy-v-Resortu-Svata-Katerina-2

Wellness & spa Resort Svatá Kateřina na Vysočině poskytuje své služby návštěvníkům již šestým rokem. Resort si získal své příznivce programy aktivního i pasívního odpočinku, cvičením jógy, Pilates, hubnoucími a krášlícími programy, ale i balíčky založenými na uvolnění stresu a napětí. Výborná a zdravá kuchyně, vstřícný personál a bezvadné služby dotvářejí, nyní spolu s uměleckými výtvory, celkovou pohodu a příjemnou atmosféru resortu, který je zasazený v panenské přírodě, doslova uprostřed luků a hájů.

Více informací o sochách získáte na: www.africkesochy.cz

Foto: Archiv