Talent, píle, štěstí nebo třeba dobré známosti? To všechno v českých luzích a hájích může pomoci, pokud má člověk v plánu prorazit ve světě showbyznysu. Pak je tu ještě jedna možnost – svěřit se do rukou plastického chirurga!

Důkazem budiž nedávná módní přehlídka, kde byly "přírodní" krásky v naprosté menšině, zatímco silikonová děvčata slavila (minimálně počtem) triumf.

Velikostí dekoltu všem vévodila Julie Zugarová, služebně starší ale byla například Dominika Mesarošová (27). "Ráda bych si nechala udělat šestky a stala bych se českou Katie Price alias Jordan," svěřila se v začátcích své kariéry, kterou odstartovala jako tanečnice.

Nyní se živí modelingem a nutno říct, že zakázky má nejen díky pracovitosti a příznivé "ceně", ale i umělým vnadám.

pavelkova

Podobně je na tom i Romana Pavelková, která se ale raději "jistí" zadními vrátky v podobě produkční společnosti a pořádání akcí. "Na plastiku jsem šla kvůli dobrému pocitu, udělala jsem si prostě radost," říká sexy zrzka.

sonkova

K silikonovým kráskám se v roce 2008 zařadila také finalistka miss Kateřina Šonková, která od plastického chirurga odcházela s většími trojkami.

Všechny ostatní dívky a dámy ale může uklidňovat fakt, že jenom na "plastu" český showbyznys nestojí. Nehledě na fakt, že vylepšený hrudník nutně neznamená více zakázek. Nespolehlivou modelku totiž na molu silikony rozhodně nespasí.

mesaros

Foto: Herminapress.cz