Slovenská kráska, která s manželem a dvěma dětmi natrvalo přesídlila do Přeštic u Plzně, patří mezi velmi zaneprázdněné matky.

Kromě modelingu sbírá zkušenosti také jako koncipientka v jedné advokátní kanceláři a ve volných chvílích se věnuje studiu italštiny. A tak je samozřejmě ráda, když jí péče o vzhled nezabere příliš času.

„Pro modelku je celkový vzhled velice důležitý. A krásné, upravené vlasy jsou jeho nedílnou součástí," svěřila se nám Andrea. Stejně jako při péči o pleť je nadmíru důležité vybírat vhodnou pěstící i stylingovou kosmetiku. „Osobně dávám přednost kvalitní komplexní péči, díky které si mé vlasy zachovají přirozenou krásu. To vše jsem našla u výrobků značky Wella," dodává Andrea, jež se stala tváří značky Wella pro Českou republiku.

Vlasovou péči této firmy si známá kráska nemůže vynachválit. A věří, že každá žena, která ji bude chtít vyzkoušet, najde to pravé pro své vlasy. Wella totiž nabízí přirozené dlouhotrvající barvy, následnou péči v podobě kvalitních šamponů a balzámů na vlasy a především velmi kvalitní stylingovou kosmetiku. „Od té doby, co ji používám, se už nemusím trápit pocitem slepených a těžkých vlasů,“ pochvaluje si Verešová.

Foto: showpix.cz