Nevíte, jak udržet své tělo štíhlé a mladistvé, protože vám na cvičení a zdravý životní styl nezbývá příliš času? Řešením mohou být estetické kliniky, které nabízejí stále více zkrášlovacích metod. Největším hitem jsou v současnosti neinvazivní techniky a procedury, které vás bezbolestně zbaví vrásek a přebytečných kil.

Nemůžete se zbavit špíčků na břiše a v bocích? Vsaďte na Vanquish – světovou novinku v odbourávání podkožního tuku v oblasti pasu. „Metoda využívá selektivního vysokofrekvenčního pole, jehož účinky dokáže zaměřit přímo do tukové vrstvy a zredukovat ji. Během třicetiminutové terapie obsáhne celé bříško včetně boků. Ošetření je bezkontaktní, bezpečné a bezbolestné,“ uvedl MUDr. Libor Dvořáček, vedoucí lékař pražské Bomton Clinic. Pro výrazný úbytek centimetrů je ideální podstoupit ošetření čtyřikrát, a to bez jakýchkoli diet a cvičení.

Dlouhodobé omlazení pleti slibuje procedura pomocí přístroje Protégé. Jeho hlavní předností je schopnost obnovovat kolagen v pokožce, a to pomocí patentované metody cíleného působení duální energie. Odstraňuje a vyhlazuje vrásky kolem úst, očí, na krku a dekoltu. Zvýrazňuje kontury obličeje a provádí viditelný facelifting bez zásahu invazivní chirurgie. Přístroj je podle odborníků vhodný pro  každého, kdo začíná pociťovat známky stárnutí pleti a touží po omlazení. Účinky jsou viditelné již po prvním ošetření.

Rádi byste zformovali své nohy, zadeček a zbavili stehna nehezké celulitidy? Vyzkoušejte estetickou rázovou vlnu X-Wave. Jedná se o unikátní český výrobek, který odstraňuje celulitidu, zpevňuje kůži a podkoží, stimuluje lymfatický systém a také redukuje strie. Jedná se o patentovanou technologii, která jako jediná na světě používá kombinaci extrémně účinných akustických rázových pulzů a elektrických impulzů, jenž souběžně přenáší do tkáně. „Výsledný efekt podporuje přirozené ozdravné procesy v podkoží, jejichž důsledkem je výrazná redukce celulitidy, produkce kolagenových vláken a zlepšení elasticity pokožky,“ doplnil Aleš Wiedeman, ředitel divize estetické medicíny společnosti BTL zdravotnická technika, a. s.

Foto: Archiv