Pomalu odpočítáváte poslední dny tohoto roku a těšíte se, co vám přinese ten nový? Oslavte závěr roku originálně a domov výjimečně vyměňte za netradiční místo. Máme pro vás 3 originální tipy:

1. Swing párty v hotelu InterContinental Praha

intercontinental-praha

Milujete styl a hudbu 30. a 40. let minulého století? Pak nemůžete chybět na Swing Gala Party. Restaurace Zlatá Praha pro vás připravila 6-chodovou večeři doplněnou o ty nejkvalitnější vína. Na terase s tím nejlepším výhledem si můžete vychutnat šampaňské a úžít si půlnoční ohňostroj. Po večeři pak můžete pokračovat v hotelovém Duke´s baru a nový rok přivítat ve velkém stylu.

2. Golden Night v Kempinski Hotel River Park

Web_PICT-Churchill-Cigar-Club

Hotel Kempinski v Bratislavě nachystal pro své hosty Silvestr ve velkém stylu. Připraven pro vás bude ústřicový bar a rozmanité hudební žánry. Budete moct tančit na světoznáme hity nebo si poslechnout kvalitní jazz. Toužíte-li po odpočinku, můžete se přemístit do chill–out zóny. Jste zvědaví, co vás čeká v roce 2015? Pak můžete přímo v hotelu využít služeb věštkyně.

3. Večírek v hotelu Baltschug Moskva

Web_Kremlin-Suite-Kremlin-view

Jestli rádi cetujete, neváhejte a kupte si letenky do Moskvy. Je plná elegance a luxusu a hotel sídlící na náměstí kousek od Kremlu je centrem dění. V rámci silvestrovské noci si budete moci vybírat ze 6 "balíčků". Vychutnat si můžete 6-chodovou večeři nebo si objednat soukromé místo ve věžiččce a oslavit tak Nový rok podle vašich přání.

Foto: Archiv