Zpěvačka Ewa Farna (19) musela v minulém životě hodně zlobit! Jak jinak si vysvětlit, že ji stylisté Česko Slovenské SuperStar znovu oblékli do minišatů, které z ní udělaly neuvěřitelnou "machnu".

Nejednou jsme na iGlanc.cz psali o přešlapech těch, kteří by stylisté SuperStar měli mít módu v malíku. Nemají. Jak jinak si vysvětlit, že Farne vybrali světlé, navíc psychedelicky vzorované minišaty.

Jestli porotkyně SuperStar v předchozích kolech nevypadala zrovna nejlépe, v posledních kole už tomu stylisté opravdu "nasadili" korunu. Farna totiž v mnohém připomínala zpěvačku Christinu Aguileru v jejím "nejtučnějším" období.

40th Anniversary American Music Awards Nominations Press Conference

Těžko soudit, ale nevěříme, že by Ewa byla stejně nesoudná jako světoznámá pěnice, která se do upnutých šatů soukala sama. "Nevadí mi, že mám nějaké to kilo na víc," tvrdila tehdy světu. Pár měsíců nato ale začala hubnout.

Po Farne rozhodně nemůže nikdo chtít, aby začala hubnout. SuperStar přece jenom není soutěž Jste to, co jíte!, ale pořad o zpěvu. S ním ale úzce souvisí image, kterou měla Farna do té doby celkem slušnou. Oblékala se mladistvě a málokdy šlápla vedle.

Od té doby, co usedla do křesla porotkyně, je ale všechno špatně. Nezbývá než doufat, že až v soutěži skončí, bude se zase oblékat tak, jak byla zvyklá a ne podle rad ulítlých stylistů, kteří nemají soudnost.

Farna

Foto: Profimedia a Herminpress.cz