Objevte novinku mezi energy drinky: neperlivý Xdurance Lemon s citronovou šťávou. Zúčastněte se naší vánoční soutěže a vyzkoušejte novou příchuť z řady energetických nápojů Rockstar. Těšit se můžete na trička, klíčenky a spoustu energy drinků!

Xdurance Lemon oceníte třeba zrovna ve chvíli, kdy se chystáte na dlouho očekávanou párty, a najednou zjistíte, že jste na konci náročného dne nějak bez energie. Chce to mít po ruce pořádnou energetickou „bombu“, která vás rychle hodí do formy!

Nový energy drink od Rockstar je účinný koktejl povzbuzujících látek, B-komplexu, kofeinu a iontů s osvěžující citronovou šťávou. Zkrátka obsahuje přesně to, co potřebujete, když chcete rychle zaktivizovat své tělo i mysl a nemáte právě moc času. To vše je skryto v unikátní designové plechovce, která vám předtím, než drink vypijete, poslouží i jako stylový módní doplněk.

Energetické nápoje Rockstar vám dodají potřebnou dávku energie pro sportování i pro zábavu, zkrátka pokaždé, když potřebujete „dobít baterky“. Rockstar ocení každý, kdo má aktivní životní styl, od sportovců až po rockové hvězdy!

Odesláním formuláře souhlasí účastník soutěže s poskytnutím osobních údajů pro marketingové účely organizátora soutěže. Každý se může zúčastnit soutěže pouze jednou.

Podrobná pravidla najdete zde: http://www.astrosat.cz/glanc/pravidla.php

Soutěžit můžete od 13. 12. do 27. 12. 2013. SOUTĚŽ BYLA UKONČENA.

Vyhrává každý správná 100. odpověď až do vyčerpání výher (3 ks).

Výherci soutěže: Milan Peterka, Olomouc Petr Filatka, Praha Karolína Veselá, Bruntál