I nadcházející 48. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech všem návštěvníkům zpříjemní Jameson jeho Festival Lounge. Tu si ani tentokrát nenechá ujít celá  řada hvězdných tváří.

Ať už si budete chtít odpočinout mezi jednotlivými filmy, nebo zažít skvělou festivalovou noc, zelený stan Jameson je ideální volbou! Najdete ho na stejném místě jako loni, vedle hotelu Thermal.

Těšit se tu můžete třeba na Tomáše Hanáka, Simonu Krainovou, Gabrielu Míčovou, Pavla Lišku nebo Jitku Schneiderovou a Ivanu Chýlkovou.

 jameson3

Ondřej Vetchý tu 3. července v podvečer předá cenu vítězi soutěže Jameson Done in 60 seconds. Úkolem soutěžících je vměstnat děj svého oblíbeného filmu do jedné minuty. Vítěz se zúčastní mezinárodního finále probíhajícího v rámci předávání filmových cen Jameson Empire Film Awards v Londýně.

Zkušený barmanský tým pražského Bugsy’s baru namíchá drinky z kvalitní irské whiskey a pestrý koktejl hudby připraví špičkoví DJs. O samotnou hudební dramaturgii se letos postará DJ Bidlo.

jameson-ginger

Pokud se na karlovarský filmový festival nedostanete, nemusíte zoufat. Na iGlanc.cz můžete každý den sledovat, co se ve Varech děje!

Foto: Archiv