Chystáte-li se putovat do nebe, nezapomeňte se cestou zastavit na něco dobrého na zub. Doporučujeme vám nebeské menu z Hegertovy Cihelny, které se bude v pátek a v sobotu 23. a 24. května servírovat na plošině zavěšené 50 metrů nad malostranskými střechami a Vltavou… 

Menu podávané ve volném prostoru vysoko v oblacích je vyhledávanou atrakcí většiny velkých měst po celém světě, ale naše metropole je přece jen výjimečná. Při magickém výhledu na starou Prahu budete mít z oběda či večeře v oblacích nezapomenutelný zážitek.

Pozor na závratě Nikdo se samozřejmě bát nemusí. Přestože obědváte či večeříte na křesle umístěném ve volném prostoru, zavěšeni doslova ve vzduchu, každý host je bezpečně připoután. Pokud něco hrozí, tak je to snad jen mírná závrať krátce po vytažení plošiny do výšky, ta však vzápětí pomine.

DSCN1512

Zážitek za hubičku V základní nabídce je tříchodový oběd či tříchodová večeře, které vyjdou na 2 490 respektive 3 390 korun včetně vína podávaného ke každému pokrmu. Největším zážitkem bude ovšem večeře při západu slunce, která bude samozřejmě k dispozici jen jednou denně, a zájemci za ní zaplatí také nejvíce, tedy 3 990 korun.

„Vzdušné menu“ a další informace o rezervaci a zakoupení míst najdete na www.limeandtonic.com

Foto: Archiv