Druhý nejkrásnější muž světa roku 2010 pochází z Česka, má dokonalou postavu a uhrančivé oči… Josef Karas se v rozhovoru s Andreou Ježkovou rozpovídal o ženách, lásce a vztazích.

„Protože jsem vyrůstal v Americe a v Kanadě, kde je ženská emancipace mnohem větší než v Česku, dlouho jsem věřil tomu, že ideální vztah má být vyrovnaný. Myslel jsem si, že nejvíc funguje, když jsou v páru síly rozložené rovnoměrně a každý z těch dvou dokáže zahrát všechny role. Zastáncem tohoto názoru už nejsem. Je to utopie, která v praxi nefunguje. Základní rolí muže podle mě je, aby stoprocentně zabezpečil rodinu, staral se o ,makrověci‘, jak tomu říkám. A žena by se měla starat o každodenní ,mikrověci‘. Tím však nemyslím, že by měla zůstat doma, stát pořád u plotny a starat se o děti. Dokážu partnerce pomoci, dovedu si uklidit a postarat se o sebe. Ve většině vztahů jsem také vařil, mám to rád.‟

Přečtěte si celý rozhovor v aktuálním čísle časopisu Glanc s Vilmou Cibulkovou na obálce, které je právě v prodeji. Josef Karas je totiž momentálně sám, a kdo ví, třeba ho ulovíte právě vy!

Foto: Michal Skramuský