Herečka Eva Čížkovská (47) vypadá skvěle. Štíhlou postavu a mladistvou tvář by jí mohly závidět i o generace mladší kolegyně. Stylem jejího oblékání by se ale rozhodně inspirovat neměly!

Hvězda filmu Discopříběh 2, kde ztvárnila sexy striptérku, bohužel ze stínu své nejslavnější role ne a ne vystoupit. Od té doby si sice zahrála v několika snímcích nebo v seriálu Hospoda, vždy ale šlo o méně výrazné postavy.

V poslední době zkouší také moderovat, čemuž ale moc nepřizpůsobila svůj šatník. Na křtu nové desky Ivy Frühlingové se objevila v bílé volánové sukni, černém tričku a bílém saku. K tomu si obula bílé kozačky, ale andělsky rozhodně nepůsobila. Snaha barevně se sladit vyšla naprázdno. Je to škoda, pod vedením šikovného stylisty by si mohla dovolit rafinovanější a hlavně vkusnější kousky a nepůsobit lacině a prvoplánově.

Marta Jandová

To Marta Jandová (39) se s tím, co si vezme na sebe, vypořádala o poznání lépe. Zaneprázdněná maminka malé Marušky vsadila na pohodlí, což je pochopitelné. Oblékla černé sako, kalhoty a k tomu tenisky. Záplavu černé rozbila volným topem s efektním potiskem, kterému přizpůsobila i decentní líčení.

Miluše Bittnerová

Herečka Miluše Bittnerová (35) přezdívaná česká Marilyn Monroe tentokrát nevyužila svůj potenciál a působila celkem usedle, jako by si odskočila z divadelní zkoušky. Na druhou stranu, hlavní hvězdou byla Iva, která křtila album Chic á Paris, a tak bylo od Milušky hezké, že na sebe zbytečně nestrhávala pozornost.

Eva Čížkovská

Foto: Herminapress.cz