Češi se rozvádějí ostošest a ani hvězdy nejsou výjimkou. Svoje o tom ví i modelka Lucie Králová (32) a bývalý hokejista Jiří Šlégr (42).

Než se dali dohromady, prošli si oba vztahy, které sice skončily krachem, na druhou stranu z nich vzešly tři krásné děti. Králová má ze svazku s podnikatelem  Zdeňkem Kaufmannem dva syny, Šlégr z manželství s Kateřinou Šlégrovou dospívající dceru Jessiku (na snímku vlevo - pozn. red.).

A zatímco synkové známé krásky z toho ještě nemají moc rozum, dcera hokejového šampióna musela rozchodu rodičů čelit v tom nejcitlivějším věku. Není divu, že nějakou dobu tápala v tom, na jakou stranu se má přidat, zvláště poté, co je jeden z rodičů veřejně známou osobou.

Postupem času ale i Jessica přišla na to, že ji oba rodiče milují pořád stejně, bez ohledu na to, co zrovna píšou v novinách. Pohledná mladá dáma dala svému otci šanci, stejně jako jeho nové přítelkyni.

Na premiéru akčního bijáku Robocop v kině Imax tak přišla nejen s kamarádkou, ale i se svou macechou. I když byla Králová jistě nesvá, své role se ujala s grácií a se ctí.

Proto nezbývá než doufat, že toto křehké rodinné štěstí vydrží a bude příkladem i dalším párům, byť zrovna nepůjde o známé tváře. Z toho přece musí mít radost každý rodič!

Lucie Králová dorazila v doprovodu dcery Jiřího Šlégra Jessiky (vlevo) a její kamarádky.

Foto: Herminapress.cz