Zatímco jiné krásky po večírcích honí sportovce, podnikatele a jiné protějšky, u nichž předpokládají tučné bankovní konto, Denisa Domanská (21) si jde vlastní cestou.

Bez mučení přiznává, že je to cesta mnohem trnitější, delší a s nejistým výsledkem. Na druhou stranu, pokud obstojí, bude se mít jednou hodně dobře i bez ohledu na to, s kým zrovna chodí.

Domanská se totiž rozhodla pro studium lékařské fakulty a jednou by se ráda stala stomatoložkou. I když její kamarádky chodí po akcích a po večerech se baví, ona leží v knihách a učí se na zkoušky.

Často by ráda vyrazila s nimi, náročné studium jí ale moc příležitostí nedává. "Je to náročné, ale doufám, že to zvládnu," věří Denisa, která pokud si splní sen a stane se odbornicí na zdravý chrup, bude za vodou. Šikovných zubařů je totiž rok od roku méně.

Pilnou studentku jsme zastihli v jednom ze vzácných momentů, kdy vyrazila do společnosti a náramně si to užila. Není divu, že si na odpolední setkání s ostatními misskami v baru Cloud 9 v hotelu Hilton vzala vpravdě zdobné šaty, které možná mohla nechat až na večer.

Jenže nyní, ve zkouškovém období, jí většinu večerů spolknou ty studijní…

Denisa Domanská

Foto: Herminapress.cz