Odpověď je jednoduchá: mnoho! Zpěvák will.i.am se totiž stal spolutvůrcem designu unikátní verze vozu Lexus NX. Na exkluzivní premiéře v Paříži odhalil speciální verzi svého nového vozu Lexus NX, na jejíž úpravě designu se osobně podílel! 

„Když jsem se dozvěděl, že Lexus má zájem o mé služby v kampani Striking Angles, nejprve mne napadlo – mohl bych ten vůz společně s vámi navrhovat? Jsem poctěn, že v Paříži uvádím svůj vlastní Lexus NX F SPORT vyrobený na zakázku – tento model je zcela svěží a odráží můj osobní styl. Jsem toho názoru, že kvalitní design podněcuje další lidi v tom, aby jej interpretovali,“ komentoval své působení u Lexusu will.i.am, jehož přispění dodalo modelu velmi osobitý vzhled. Inu, kdo z nás by si nechtěl navrhnout svůj vlastní vůz?

Speciální verze vozu LEXUS NX 200t F SPORT označená „NX by will.i.am“ oslovuje mladší, designově zaměřené jedince z prostředí velkoměst. Jednou z nejprogresivnějších vlastností will.i.amovy varianty modelu NX je možnost pořizovat panoramatické snímky a video záznamy během jízdy. Snímaný obraz je možné okamžitě zobrazovat přes Bluetooth na displeji chytrého telefonu řidiče nebo spolujezdce.

Foto: Lexus Europe