Kromě toho, že jsou oba úspěšní zpěváci, spojili tentokrát své hudební umění a společně natočili videoklip Holka, která se stala průvodní písní k novému seriálu HBO, který nese název Až po uši. 

"Skladbu Holka jsem částečně složila ve výtahu kdy se mi kámoška svěřila s láskovými problematismy. Pak se mi to v hlavě nějak propojilo se scénářem seriálu a bylo to. Naprosto ideální partner mi do té písničky přišel Matěj, protože je sympatický nezmar a já mám nezmary ráda!" svěřila se zpěvačka.

Vladivojna k seriálu chystá i soundtrack, kde bude samozřejmě hudba, kterou komponovala pro seriál. Na albu uslyšíte třeba Beatu Hlavenkovou, zmiňovaného Matěje Rupperta, ale i duet s Natálií Kocábovou nebo Annou Polívkovou, která v seriálu hraje jednu z hlavních rolí.

Hvězdně obsazený seriál bude mít premiéru 2. 11. a v hlavních rolích uvidíte také Aňu Geislerovou, Jitku Čvančarovou, Lenku Krobotovou, Hynka Čermáka či Jiřího Havelku.

"Seriál je o milostných vztazích a od běžných romantických seriálů se liší větší mírou nadsázky i autenticity", prozradil režisér seriálu Jan Hřebejk.

Zdroj: Youtube

Foto: Archiv