Už  dvacet čtyři hodin nonstop se zabývám otázkou, co vždycky zabere na muže. Ptala jsem se své dcery:

„Co zabere na muže?“

Má dcera je padesátikilová, třicetiletá, temperamentní a krásná. Zamyslela se. „Co na ně zabere?! Nevím! A … možná to ani vědět nechci! Pak už by to nebyla zábava!“

Jááá to ale chci vědět! Chci to vědět, abych to mohla hned použít! Abych měla šanci, i když je mi přes padesát a mám nadváhu!

Ale protože je mi přes padesát, tak už leccos vím. Vím třeba, že  všichni muži jsou schopni nevěry! (Jo! I ten váš líný medvěd!) Vím taky, že žádný muž nesnese, aby se pochybovalo o jeho mužství. (I když … i když!) Vím jistě, že svůdné lovkyně mají menší šanci než cudné křehotinky. (Řekl mi to můj kamarád!) Vím stoprocentně, že největší oblibě se těší holky ani ne tak štíhlé, vysoké a elegantní, jako menší dlouhovlásky s tělem jemně tvarovaným až připomíná burský oříšek… (Četla jsem anketu.) Vím, že muži nesnášejí dvojsmyslné řeči, vulgárně hlasité alkoholičky, holky, co mají mastné vlasy a alternativní makrobiotičky, které nikdy nenosí boty na podpatcích. (To ví každej…)

Vím, že na muže vždycky zabere, když jste tak nezávisle šťastná, že se kolem vás udělá záře a všichni se chtějí aspoň nadechnout vaší radosti… Vím, že na každého muže zabere, když vás vůbec nebere… A ještě nikdy jsem neslyšela, že by žádný muž nestál o prsatou blondýnu s něžným obličejem, která miluje své rychlé auto, chodí na fotbal, má kamaráda slavného hokejistu, umí vařit, má fantastický zadek a umí dlouhé hodiny mlčet!

Vím, bohužel,

že muži nemaj v oblibě obliny,

a tak nepomůžou

ani moudra Haliny!

PS:

Napište mi, milé dámy, co podle vás vždycky zabere na muže?!

 

Foto: Lenka Hatašová