Herečka Zdeňka Žádníková Volencová (38) péči o svoje čtyři ratolesti - dcery Andreu (11), Janu (7), Zuzanu (2) a syna Jiříčka (4 měsíce) zvládá celkem s přehledem, i díky milujícímu manželovi. Jediné, co jim chybí ke štěstí, je velké auto!

"S přibývajícím počtem potomků nám nezbývá si kupovat i nové auta. Nyní je na řadě sedmimístné. Vzhledem k tomu, že holky mají rády červenou, tak barva při výběru byla jasná," smála se sympatická herečka, kterou jsme zastihli v obchodě s dětskými potřebami v Hostivici u Prahy.

"Moc ráda v Malvíku nakupuji. Mají tu vše pod jednou střechou, a to doslova. Navíc s sebou můžu vzít i děti, protože je tu výborný dětský koutek i venkovní hřiště," pochvaluje si Žádníková, která i přes mateřské povinnosti na práci rozhodně nezanevřela.

"Děti se shodou okolností narodí vždy v létě, v době divadelních prázdnin a já se od září vracím do divadla. Těší mě to. Děti spí a maminka pracuje," přiznává herečka, která si děti na zkoušky do divadla bere jen výjimečně. "Pokud selže hlídání, musí děti sedět v hledišti jako pěny," uzavřela Zdeňka, která v Dejvickém divadle hraje ve třech představeních.

Kromě toho dokončuje další fázi projektu ve Fakultní nemocnici Motol, připravuje prosincovou benefici na zámku Dobříš a dává si pomalu do pořádku tělo po čtvrtém těhotenství. Zbývá jí však i čas na práci pro svou nadaci.

S manželem už ani nedoufali, že ke třem dcerám přibude syn Jiří.

Foto: Archiv