Herečky Jitka Čvančarová (35) a Bára Poláková (29) si na přemíru volného času rozhodně nemohou stěžovat. I tak ale s nadšením kývly, aby se staly tváří podzimního líčení známé značky.

"S výsledkem líčení jsem moc spokojená.  Podzimní kolekce Guerlain mě nadchla, už proto, že Francii a Paříž miluji. Ráda jsem se nechala opečovávat profesionály a inspirovat novinkami, které ráda využiji," komentovala práci make-up artistů Vlaďky a Filipa spokojená Jitka.

"Líčení je pro mou profesi důležité a každé ženě vlastně dodá potřebný šmrnc a krásu. Líbí se mi i výraznější líčení očí, oční linky ve stylu Brigitte Bardot, ale na sobě mám raději přirozenější vzhled. Jemný make-up, pudrové stíny, řasenka a lesk na rty meruňkové barvy. To je moje," svěřila se herečka, která si nyní užívá té nejkrásnější role na světě – role maminky.

make-up artist Filip a Jitka DSC_1389

Poláková, která je jednou z hvězd nového muzikálu Lucie, připravuje s Janem P. Muchowem svou první desku a kromě toho také natáčí sitcom Marta a Věra, kvůli kterému se dokonce obarvila nahnědo.

I ona byla z výsledku líčení nadšená. "Sama si červenou pusu nelíčím, dávám přednost jemnějším tónům, ale cítím se dobře. Moc ráda bych se naučila zvýraznit si takhle krásně obočí," pochvalovala si.

"Vypadá přirozeně a zároveň výrazně. Navíc je to asi tři hodinky, co mám poprvé v životě tmavé vlasy. Je to pro mne velký nezvyk. Ale jsem ráda, že to vyšlo zrovna tak, že tu dnes můžu být. Popovídali jsme si i o tom, co mi bude jako brunetě slušet a na co mám naopak teď zapomenout," nechala se slyšet sympatická herečka a zpěvačka.

make-up artistka Vla¦Ćka Nov+íkov+í  a Barbora DSC_1401

Foto: Guerlain