Když si herečka Jitka Čvančarová (34) koncem září roku 2011 vzala tanečníka Petra Čadka, jistě netušila, že její manželská idyla bude někomu hodně ležet v žaludku.

Po narození dcery Elenky, která přišla na svět loni v lednu, omezila práci na minimum a věnuje se hlavně miminku. Společenské akce navštěvuje sporadicky, a když už vyrazí, často se stane, že manžel zůstává doma.

„V první řadě musíme vyřešit hlídání. Buď s malou jsem doma já, nebo manžel. To v případě, že nemohou babičky,“ nechala se slyšet Čvančarová. „Dnes večer jsme ale mohli přijít společně, což si náramně užíváme. Přece jenom takových příležitostí není mnoho,“ pochvalovala si na oslavě svátku svatého Patrika v klubu Roxy.

S tímto, celkem logickým vysvětlením se ale zlí jazykové nespokojili. A když herečka nedávno povečeřela se svým expřítelem Martinem Hofmanemm, známým ze seriálu Ulice, měli pochybovači jasno: Čadek se už jistě poohlíží po náhradě, zatímco jeho choť hledá útěchu u svého bývalého.

„Tomu se musím jenom smát! Jak málo stačí… I proto jsem ráda, že jsme si dneska vyrazili společně,“ reagovala Čvančarová, která si s manželem večírek ve znamení whisky a zelené barvy parádně užila.

Foto: Archiv Jameson