Povedená dvojka! Zatímco Jitka Čvančarová (35) nemá s letáním větší problém, Martin Dejdar (48) se do vzduchu moc nehrne. I tak se ale sešli při focení, v němž hrála hlavní roli nejen šunka, ale i helikoptéra!

"Jako maminka jsem sice více uvědomělá, ale i tak se do věcí vrhám rovnou po hlavě. A letání? Toho se vůbec nebojím," nechala se slyšet Jitka, která se spolu se známý moderátorem a bavičem stala jednou z hvězd kalendáře pro společnost Le & Co.

Focení probíhalo na odlehlém parkovišti v Praze pod vedením Jaroslava Urbana. Dejdar v roli lupiče podával ukradenou šunku ve skleněném boxu Čvančarové, která na něj čeká ve vrtulníku a hodlá s lupem uletět.

"Já se létání trochu bojím, takže jsem rád, že se fotilo jen při zemi. To by jinak nebylo nic pro mne," práskl na sebe Dejdar, který při focení házel jeden vtípek za druhým.

"Co mám dělat, kdybych tu šunkovou kýtu nemohl unést? Mám ji hodit do vzduchu? Alespoň bude nakrájená pěkně na plátky!" říkal při pohledu na roztočenou vrtuli helikoptéry.

Foto: Archiv