Úřadující Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová (23) by se s klidným svědomím mohla přihlásit do některé z populárních talentových soutěží. Na trampolíně totiž tahle kráska dokáže zázraky!

Kdyby ve finále soutěže o novou královnu krásy nechyběla "volná disciplína", měla by rodačka z Chotěboře zřejmě jasno. Před porotu by dost možná předstoupila v přiléhavém trikotu a předvedla by, jak válí na trampolíně, kde ve srovnání s ostatními kráskami z letošního ročníku nemá konkurenci. Nic naplat, léta strávená s aerobikem jsou prostě znát!

Miss4

Nadšení pro pohyb, ani ohebnost totiž Kratochvílové nechybí, naopak! Názorně to předvedla na sportovním dni s Českou Miss na Bobové dráze na pražském Proseku. "Bylo to úžasné, moc jsem si to užila. Není nad to si čas od času pořádně zablbnout," pochvalovala si Gábina, která má ke sportu víc než kladný vztah.

miss2

"Ke sportu mě doma vedli odmala. Hrála jsem tenis, lyžovala a dost intenzivně jsem se věnovala také aerobiku. Pak jsme s klubem skončily a několik holek včetně mě se přihlásilo do oddílu mažoretek," nechala se slyšet Kratochvílová. "A tomu se věnuji dodnes, vždy když mám čas," dodala usměvavá kráska.

Chvíle na trampolíně ale i trénovanou Gábinu zmohly, a tak vzala zavděk následným relaxem, kdy se dala do řeči s muzikálovým zpěvákem a hercem Honzou Křížem. Kdo ví, třeba se zrovna dohadovali na nějaké bližší spolupráci. "Herecké ambice nemám, ale nikdy neříkej nikdy," usmívala se Česká Miss 2013.

miss1

Foto: Herminapress.cz