Moderátorka Renáta Czadernová (29) se znovu blýskla ve svatebních šatech! Za nevěstu ale tentokrát byla jenom nanečisto.

"Modeling a focení není něco, co by mne bavilo, ale občas je to příjemné zpestření. Navíc když vím, že fotky budou krásné. Honza mi vždy vytvoří jedinečné účes," smála se na adresu svatebních účesů kadeřníka Honzy Kořínka.

"Mám ráda klasické věci, proto bych asi do velké extravagance nešla, ale dovedu si představit, že existují nevěsty, které po něčem takovém touží," prozradila moderátorka.

"Byla zajímavá zkušenost, nejprve jsem si myslela, že mě vizážistka Klaudie takto nalíčí, ale ono ne. Tedy trochu ano, ale fotograf Petr Kozlík po mne chtěl, abych skutečně plakala. Byla to ale velká legrace, protože jsem se u toho více nasmála, než abych se rozplakala," poznamenala Renáta, jejíž první manželství bohužel nevyšlo.

"Formality jsou vyřízené. O vše se staral můj právník Jakub Hrubý a díky němu jsem už i papírově rozvedená. Moc mi v těchto záležitostech pomohl, za což mu děkuju," nechala se slyšet Czadernová.

Známá moderátorka se znovu oblékla do svatebního.

Foto: Hair studio Honza Kořínek/Petr Kozlík