Herečka Dagmar Havlová (61) se na léto vždycky moc těší. A je jí úplně jedno, zda chvíle zaslouženého odpočinku stráví v Česku, anebo v zahraničí.

"Na filmový festival jsem hodně jezdívala ještě jako Veškrnová a pak jsme také hodně jezdili s manželem. Měli jsme to moc rádi, byla to pro nás taková forma odpočinku, i když to odpočinek moc nebyl, protože byly pořád nějaké akce," řekla exkluzivně pro iGlanc.cz bývalá první dáma.

Oblíbenou herečku, která kralovala letošním cenám Týtý,  jsme před slavnostním zahájením karlovarského festivalu zastihli ve VIP salonku Glanc v Grandhotelu Pupp, kde ji ve spolupráci s Franck Provost učesali na slavnostní večer.

Narozdíl od některých hostů, kteří kvůli náročnému společenskému životu na filmovém festivalu nestihnou ani jeden film, si Havlová čas našla.

"Mám v plánu dva, určitě chci vidět snímek o Lechu Walesovi a pak ještě jeden, ale nevím, jestli ho stihnu," nechala se slyšet s tím, že ve Varech stráví pouze dva dny.

"V létě chci hlavně odpočívat, celý rok pracuji a přece jen mi už není dvacet. Stále se rozmýšlím, kam vyrazím na dovolenou, mám ráda hory i moře, nehledě na to, že Česko je taky krásné," dodala Havlová, která na červeném koberci zazářila v róbě od módní návrhářky Jany Berg.

Foto: Vladimír Michálek