Alois Švehlík slaví, a to hned dvakrát! Jednak se vrací do seriálu Cesty domů jako Rudolf Bernát a druhak si vezme svou dávnou lásku Janu Janěkovou alias Blanku Lipovou.

„Je to zvláštní svatba, když si v seriálu berete někoho, koho znáte už víc než třicet let. Před kamerou už jsem se určitě vdávala, ale nevybavím si přesně, o jaký šlo film nebo seriál. S Lojzou Švehlíkem se známe spoustu let, ale nikdy jsme se spolu pracovně nepotkali. Až teď,“ svěřila se Jana Janěková.

„Svatbu točím za svou profesní kariéru možná tak desátou, přesně nevím. Jsou životní etapy, kdy lidé prožívají šťastné chvíle, jako je například svatba, ale jsou i takové, kdy zažívají smutek spojený třeba s úmrtím," nechal se slyšet režisér seriálu Jiří Adamec.

"A protože Cesty domů jsou seriálem o životě kolem nás, svatby do něj patří, stejně jako ty smutné chvíle. Diváci budou jistě rádi nejen proto, že uvidí další svatbu, tedy šťastný moment, ale hlavně jim určitě udělá radost fakt, že se do seriálu opět vrací docent Bernát, kterého si velmi oblíbili,“ dodal.

CD 7

Foto: Archiv