Herečka Dana Morávková (42) si splnila svůj velký sen! Kývla na nabídku stát se návrhářkou kabelek, a v budoucnu tak nabídne doplňky podle svých představ.

"Kudy chodím, tudy na to myslím. Ráda bych, abychom v novince nabídli velmi ženskou kabelku, která se hodí jak na den, tak i na večer a pak také kabelku vhodnou pouze na obchodní či pracovní schůzky," nechala se slyšet Morávková, která se kvůli tomu vypravila do Třebechovic pod Orebem.

Pokud se do konečného návrhu podařilo promítnout kombinaci Danina velmi osobitého a ženského stylu společně s vytříbeným, decentním vkusem, mají se české ženy skutečně na co těšit.

"Základním materiálem je kůže a minimalistické zdobení. Mým snem je udělat nadčasovou kabelku, která nikdy nevyjde z módy a mohou ji nosit ženy či dívky každého věku," popsala herečka, která září v seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Na ten ale určitě nezanevře, takže si diváci nemusejí bát, že by z obrazovky na vlastní žádost zmizela. A kdo ví, třeba se v některém z dílů objeví už se svou kabelkou.

Koneckonců o tom, zda byla tato spolupráce a návštěva v Třebechovicích úspěšná, bude možné se již brzy přesvědčit při oficiálním představení kabelek, které proběhne na přelomu března a dubna.

Foto: Elega