Pán démonů se v Novém městě nad Metují, kde se konalo finále soutěže Muž roku, poměřoval s vyrýsovanými soutěžícími. Pokradmu zatahoval břicho a kroutil hlavou nad jejich chybějícím ochlupením. 

"O depilování jsme nikdy neuvažoval, ale o holení určitých partií ještě ano. Holení nohou bych už nedal. Ani bych nechtěl, nepřipadá mi to chlapské," svěřil se zpěvák při pohledu na dokonale hladká a vypracovaná těla finalistů soutěže.

Hůlka má za to, že o své tělo pečuje dostatečně. "Pravidelně se umývám, čistím si zuby a na vlasy si dokonce dávám kondicionér – lépe se pak rozčesávají," popsal své hygienické návyky a dodal, že také chodí na manikúru a pedikúru.

Léto si zpěvák užívá, i když pracuje. "Natáčíme desku s Petrem Jandou, nemusím kvůli tomu ani do Prahy, bydlíme pár kilometrů od sebe. Od srpna nastupuji do muzikálu Kleopatra jako speciální host v roli Caesara."

S finalisty muže roku si opekl buřty a pak je překvapil, když rozpohyboval metrák své živé váhy a přeskočil ohnivou vatru. Jeho výkonu všichni přítomní zatleskali.

FRH_1670

Foto: Herminapress