Herečka a zpěvačka Daniela Šinkorová miluje jídlo a dobré restaurace, zejména ty italské. Je proto až podivné, že při takovém apetitu dokázala za půl roku zhubnout o 12 kilo.

Bulvární plátky by s přehledem mohli začít spekulovat o nějaké poruše příjmu potravy, ale věci se samozřejmě mají jinak, Daniela jen zásadně změnila životosprávu. „Se svou, chcete-li dietou, jsem velmi spokojená, výsledky jsou ohromující. Za šest měsíců jsem zhubla o 12 kilogramů. Vážím dokonce o kilo méně než na střední škole,“ pochvaluje si muzikálová hvězda.

Okamžitě mě napadá, zda náhodou nežije jen ze vzduchu. „Rozhodně si nemyslete, že nějak hladovím. To bych při své práci ani nemohla, protože když zkouším naplno muzikál, jsem hodně fyzicky zapřažená. Fígl je v tom, že jsem absolutně vyloučila přílohy a méně solím. Také jsem provedla zásadní změny v pitném režimu. Nepiji sladké nápoje, a jak to u redukčních diet bývá, pryč musel rovněž veškerý alkohol,“ prozrazuje Daniela, která se také konečně naučila jíst často v malém množství.

Foto: Herminapress