Jak uz to tak bývá, po vetsím váhovem úbytku se dostaví problémy s povislou pokozkou. Obzvláste, kdyz uz patríte do kategorie vyzrálých zen, stejne jako Daniela Sinkorová, která dala minulý rok svému telu pekne zabrat a zhubla 15 kilogramu.

K dokonalé vizázi ji tak chybelo uz jen vyhladit tech pár vrásek na obliceji, které se behem hubnutí jeste prohloubily. První sezení na Klinice YES VISAGE s MUDR. Monikou Kavkovou se tak tocilo okolo výberu vhodné metody na vyhlazení vrásek.

Daniela sama priznala: "Zhubnout jsem dokázala sama, bez zásahu plastických chirurgu a jsem za to na sebe pysná. Ovsem zmeny, které snízení váhy zpusobilo v obliceji, sama 'vylepsit' nedokázu. Neexistuje 'dieta na oblicej', ani speciální cviky, které vrátí do obliceje ztracený tuk. Leda se opet "vyzrat". Coz pochopitelne nechci! A protoze znám citlivou práci MUDr. Kavkové z obliceju nekolika slavných dam, rozhodla jsem se, ze se jí vlozím do rukou. Hledali jsme s paní doktorkou kompromis, abychom docílily prirozeného a svezího vzhledu." Daniela Sinkorová se nakonec rozhodla vyuzít aplikaci kyseliny hyaluronové pro ozivení pleti a vyhlazení jemných vrásek.

Foto: Klinika YES VISAGE