Zpěvačka Dara Rolins (41) patří mezi hvězdy československé popmusic, které dobře ví, jak důležitá je vhodně zvolená image a vlastní styl.

"To je přesně ta věc, kterou podle mě spousta lidí v našem showbyznysu opomíjí a nedává jí takovou váhu. Pro mě je showbyznys hra, která ve mně živí i tu holčičku, která může dělat kravinky," říká.

"Inspiruju se v časopisech, bavím se s mými stylisty a vizážisty, kteří jsou první liga ve své profesi, o všem, co mě napadne, co chci mít na sobě, co k tomu za účes… Nic nedělám omylem ani náhodou. Je to pro mě taková skládačka a hrozně mě to na mojí práci baví," prozradila Rolins.

Nebojí se ani experimentů a nutno říct, že málokdy šlápne vedle. "Samozřejmě vím, co si můžu dovolit vzít na focení a na jeviště, zatímco na ulici bych si to neoblékla. Na jevišti jsem víceméně monotónní, tam je to o mně," přiznává.

"Kdo mě sleduje, ví, že vypadám už sto let stejně. Udělám si culík a obléknu něco, v čem se můžu pohodlně hýbat a hodinu tančit - nejčastěji tenisky, jsem vlastně totálně tenisková. Experimentů se ale nebojím u focení nebo v televizi, tam si to užívám," řekla ke své image Dara, kterou v současné době zaměstnává hlavně porotcovské křeslo v soutěži Hlas ČeskoSlovenska, jenž sdílí s Martou Jandovou.

"Můžu poradit a udělám to velmi ráda, stejně tak určitě i Marta. Každý je ale svého štěstí strůjce a já budu všem soutěžícím držet palce. Ten opravdový kolotoč jim totiž začne teprve až soutěž skončí," míní.

Mnohem více se o Daře Rolins dočtete už v příštím čísle časopisu Glanc, které vychází 18. června!

Foto: Herminapress.cz